Dünya’da ve Ülkemizde Kurumların asıl faaliyet alanlarında daha verimli olma isteği, daha kaliteli çalışma ve daha fazla zamana duyduğu ihtiyaç, işletme faaliyetlerini uzman kuruluşlara devretmeleri sonucunu doğurmuştur.

CCN Servis, CCN Group bünyesinde kurulmuş olup, Groupumuzun PPP projeleri kapsamında inşa ettiği iki büyük hastane projesinde önce Hizmet sağlayıcı olarak profesyonel firmalar ile işbirliği yapmış, sonrasında entegre tesis yönetimi kapsamında hizmetleri kendi bünyesinde sunmaya başlamıştır.

Tesislerin insan, mekan, süreç ve teknoloji ile işlevselliğini sağlayarak tüm bileşenler arasında ahenkli ve disiplinli bir entegrasyon sağlamak, böylece yapıların yaşam ve hizmet kalitesini artırmak, gelişen teknolojinin etkisiyle işletme hizmetlerini, alanında uzmanlaşmış kadrolar tarafından yönetilmesini sağlamak noktasında CCN Servis olarak yaklaşık 4.000 kişilik genç ve dinamik kadromuzla kurumlara tüm ihtiyaç duyulan alanlarda hizmet vermekteyiz.

En önemli değerimizin insan olduğunu gerçeğinden hareketle, çalışanlarımızın eğitimine önem veriyor, sürekli iş başı eğitimlerle, yenilenen ve gelişen teknikler, ürünler ve davranışlar konusunda bilgi ile buluşmalarını sağlıyoruz. Bu düşünceden hareketle kurduğumuz CCN Akademi platformu ile yönetici ve çalışanlarımızın dolayısıyla hizmet süreçlerimizin gelişimine sürekli katkı sağlıyoruz.

Destekleri ve özverileri ile varolacağımız çalışanlarımıza, kalifiye ve konusunda uzmanlaşmış yönetim ekibimize, bizlere güvenen, katkı sağlayan ve destek veren tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.